Podziel się:
RSS

Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

» » »
AQUAPARK Panorama Morska
AQUAPARK Panorama Morska
ul. Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
AQUAPARK Panorama Morska, Jarosławiec
  pogoda strona www
           

Obiekt odkryty - czynny tylko sezonowo
Atrakcje:
Basen rekreacyjny Głębokość: 1,20 - 1,35m. Punkt wodnego masażu ściennego, masaże karku, gejzery powietrzne, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym.

Fala Głębokość basenu ze sztuczną falą zmniejsza się od 1,60m do 0, a powierzchnia lustra wody wynosi 770m². Basen ten zaopatrzony jest także w gejzery powietrzne.

Rzeka Basen rekreacyjny z rwącą rzeką o długości 55m i zjeżdżalniami, posiada także trzy masaże karku, a jego głębokość wynosi 1,25m.


Ponadto:
Zjeżdżalnie
1. Żółta
2. Czerwona

Inne obiekty Sanatorium "Panorama Morska".

Stroje kąpielowe:
Wyciąg z regulaminu Osoby korzystające z kąpieli obowiązuje noszenie stroju kąpielowego. Wejście do basenu w innym stroju wymaga każdorazowo indywidualnej zgody ratownika.

Uwagi:
Baseny czynne są od maja do września!!!
Dodatkową atrakcję stanowi sztuczna grota z łaźnią parową z inhalacją thalasso, fosą i wodospadami.


Ostatnio dodane opinie:
Diego (21-08-2014, 00:05)
ocena: negatywna

Absolutnie PRZEREKLAMOWANE. Drogo, brak szatni, male szafki na dokumenty tylko i za kazde otwarcie 5zl. 3 prysznice niezabudowane, kazdy widzi jak sie myje. Sauna dodatkowo platna 19 zl. Na zewnatrz jest kilka basenow, ale nie ma gdzie plywac, wszystko co najwyzej do jakiegos pluskania sie. Woda zimna. Parking płatny, trawiasto - blotnisty, podobnie jak wszystko w tym miejscu. Jedyna dobra rzecz z tego aquaparku, to jest tworzenie żartów z tego miejsca. Wszystkie negatywy jak najbardziej zasłużone.

cazz (20-08-2014, 11:06)
ocena: neutralna

Dzięki za wszelkie opinie, chciałem jechać tam na 4 dni (pobyt w aquaparku i hotelu), ale dzięki Wam dałem sobie spokój. Przynajmniej wiem że 1000zł za pobyt nie wywalę w błoto

rozczarowana (18-08-2014, 10:11)
ocena: negatywna

Byliśmy tam 17-08-2014 (2 osoby dorosłe, dzieci 10 i 4 lata, za 180 zł), po mimo negatywnych opinii. Niestety wszystko to prawda, przy gorszej pogodzie pod dachem nie ma miejsc. Rzeczy zostawia się na leżakach, (pewnie do czasu aż komuś coś zginie) Rwąca rzeka mała, pływa się tylko wkoło. Brodzik dla dzieci mały, więcej tam dorosłych niż dzieci-więc ciasno, bo przecież rodzice muszą tam siedzieć:( Zjeżdżalnie 2 mizerne. Przebieralni ok 6. Na terenie basenów można chodzić w butach, więc brudno. Na zewnątrz woda chłodna, 3 baseny małe, jedna mała zjeżdżalnia. Szafka na dokumenty (mała) płatna 5 zł za każde otwarcie. Ogólnie teren na zewnątrz duży i zadbany. Ale jak w upalnie dni tam jest komplet, to basenów nie wystarczy:( Posiłki mizerne (nie kupowałam, ale ludzie brali) - kotlety ociekające tłuszczem. Dzieci powyżej 95 cm płacą normalnie. Sauny i jakuzzi dostępne w cenie, ale.. od godz. 14:00-18:00 żenada!! przy basenie ze 3 wanny takie ok 4 osobowe. Sam Aquaprak dla rekreacji ODRADZAM!!!!


Twoja opinia o tym obiekcie:

Opinia:

można wpisać znaków

Nick:

Ocena obiektu:

pozytywna      neutralna      negatywna


    akceptuję regulamin
Losowy film:

Dokładna lokalizacja:
województwo zachodniopomorskie
powiat sławieński
gmina Postomino

współrzędne geograficzne
54° 32′ 19,7″ N
16° 32′ 49,7″ E

54.538812° N
16.547127° E


Inne aquaparki i baseny w województwie zachodniopomorskim:

WodneParki.pl 2008-2014 Wszelkie prawa zastrzeżone REGULAMIN SERWISU i polityka "cookies"